Kód: 179 | Značka: HappyEat

Proteiny s ředkvičkou

205 Kč
Skladem (> 5 ks)

Kořeněná a pestrá chuť, dodá tělu potřebnou výživu, doplní energii.

Z balíčku vypěstujete 20 - 25 klíčidel plných čerstvých klíčků.

Kategorie: Směsi semínek
Hmotnost: 0.15 kg

Proteiny s ředkvičkou je směs semínek, ze které si vypěstujete chutný a křupavý salátek, plný minerálů a živin. Vhodný jako doplněk k svačině nebo tehdy, když máte hlad a je pozdě na velké jídlo.

UPOZORNĚNÍ: NYNÍ  MÍSTO ČOČKA TMAVÁ DROBNÁ SMĚS OBSAHUJE ČERVENÉ ZELÍ (na balení není poznamenáno)

 

Směs je tvořena takto:

30% čočka velkozrnná světlá,

25 % červené zelí

10 % cizrna,

15 % pšenice,

20 % ředkvička .

Semena k domácímu klíčení. Produkt ekologického zemědělství. Balíček 150 g.

Z balíčku vypěstujete 20 - 25 klíčidel plných čerstvých klíčků. Všechna semena jsou živá a jednoduše Vám vyklíčí. Stačí, přečtete-li si návod na klíčení v sekci Jak klíčit

Jak klíčit? Namočit  na 8 hodin. Klíčit v klíčící lahvi 4 – 5 dní podle toho, jakou máte v bytě teplotu. Ideální je 21-22 stupňů.

TIPY:

  • Proteiny s ředkvičkou se nejlépe klíčí v klíčící lahvi s okapem. Zajišťuje optimální vlhkost a mikroklima pro semínka při klíčení.
  • Chcete si připravovat své vlastní zdravé müsli? Vyzkoušejte oblíbené klíčkové vločky (špaldové vločky, žitné vločky, ovesné vločky).
  • Krabička na klíčky Vám pomůže s uchováním jejich čerstvosti. Je oblíbená pro mnohonásobné použití, dobrou uzavíratelnost i design.

KLÍČENÍ V PRÁCI? Ano, to je přece krásný nápad! :-)

Napadlo Vás už někdy pěstovat si klíčky v kanceláři? Že ne? A vidíte, nás ano a vidíme v tom dobrý nápad, jak spojit  příjemné s užitečným. Protože lahev s klíčky, která nám může stát v kanceláři na stole, nás může každým pohledem vrátit alespoň na chvilku k našim kořenům, dát nám pocit spřízněnosti s přírodou a dobrý pocit z toho, že za pár dnů si sami sklidíme své vlastní živé vitamíny a minerály. Klíčící lahev od nás bude potřebovat 2x denně dojít do kuchyňky, prolít čerstvou vodou a zase nám bude dělat němého, avšak živého společníka. Není to báječné?

Přidávejte si tedy do své snídaně, oběda či svačiny čerstvě sklizené klíčky plné minerálů a vitaminů. Některé Vám posílí imunitu, jiné působí pozitivně na trávení, všechny však přinášejí našemu organismu zdravotní benefity. Důležité je jejich pestré složení. V elegantní porcelánové misce na klíčení navíc klíčky skvěle vypadají. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: