O nás

Semínka ke klíčení a HappyEat

Rádi objevujeme nové a rozšiřujeme si obzory. Chceme vylepšovat svět kolem nás, pro sebe i pro ostatní lidi.  Dokážeme se nadchnout. Takto jsme se nadchli pro semínka a klíčení a chceme se o své poznatky  rozdělit se všemi, kteří také hledají nové cesty.

Proč klíčit?

Naše tělo nás provází celý život a my jej potřebujeme. Pokud se k němu chováme slušně a dáváme mu dobrou výživu, umožní nám prožít život dlouhý a kvalitní. Strava ovlivňuje zdraví našeho organismu zásadním způsobem. Naklíčená semínka jsou nejen zdravá, ale zároveň neuvěřitelně pestrá v chuti, kterou pokrmům dodávají.  Chceme Vám proto svět semínek ukázat. Přinášíme  možnost, jak si vytvořit doma svou vlastní „louku za městem“ a bez jakékoliv námahy si pěstovat vlastní čerstvé křupavé klíčky plné enzymů, minerálů, stopových prvků, vitamínů a antioxidantů. A to všechno během celého roku. Ve Vaší kuchyni.

Klíčkové vločky

Není tajemstvím, že ráno dělá den. S vločkami z naklíčené  špaldy to platí dvojnásob. Opět jsme nicméně nezůstali jen u přínosů pro zdraví. Jsou křupavé, slaďoučké a zcela jistě jim propadnete, jak se to stalo i nám.

Müsli z naklíčených vloček 

Naše müsli je úžasná kombinace zdraví a výborné chuti. Naleznete zde přísady od čokolády, tropického ovoce, semínek, až po různé druhy oříšků. Ve třech variantách müsli si každý najde to své. Jsou výborné s mlékem, jogurtem, sami o sobě, ale uvaříte si z nich i skvělou kaši, ve které již máte veškeré potřebné ingredience. 

Tyčinky z naklíčených cereálií

To, co je na nich jiné než u ostatních tyčinek je to, že jsou bez přidaných cukrů. To je uplně zásadní. A pozor, přesto jsou vynikající chuti a máte stále vás přitahují :-). Jsou skvělé, zdravé, chutné, zasytí vás a dobře se vejdou do každé kabelky :-) Co víc se k těmto tyčinkám dá říci? Snad jen ještě to, že jich máme 5 druhů.