O nás

Semínka ke klíčení a HappyEat

Rádi objevujeme nové a rozšiřujeme si obzory. Chceme vylepšovat svět kolem nás, pro sebe i pro ostatní lidi.  Dokážeme se nadchnout. Takto jsme se nadchli pro semínka a klíčení a chceme se o své poznatky  rozdělit se všemi, kteří také hledají nové cesty.

Proč klíčit?

Naše tělo nás provází celý život a my jej potřebujeme. Pokud se k němu chováme slušně a dáváme mu dobrou výživu, umožní nám prožít život dlouhý a kvalitní. Strava ovlivňuje zdraví našeho organismu zásadním způsobem. Naklíčená semínka jsou nejen zdravá, ale zároveň neuvěřitelně pestrá v chuti, kterou pokrmům dodávají.  Chceme Vám proto svět semínek ukázat. Přinášíme  možnost, jak si vytvořit doma svou vlastní „louku za městem“ a bez jakékoliv námahy si pěstovat vlastní čerstvé křupavé klíčky plné enzymů, minerálů, stopových prvků, vitamínů a antioxidantů. A to všechno během celého roku. Ve Vaší kuchyni.

Klíčkové vločky

Není tajemstvím, že ráno dělá den. S vločkami z naklíčeného Bio ovsa, špaldy či žitnými vločkami to platí dvojnásob. Opět jsme nicméně nezůstali jen u přínosů pro zdraví. Jsou křupavé, slaďoučké a zcela jistě jim propadnete, jak se to stalo i nám.

Müsli z naklíčených vloček 

Naše müsli je úžasná kombinace zdraví a výborné chuti. Naleznete zde přísady od čokolády, tropického ovoce, semínek, až po různé druhy oříšků. Ve třech variantách müsli si každý najde to své. Jsou výborné s mlékem, jogurtem, sami o sobě, ale uvaříte si z nich i skvělou kaši, ve které již máte veškeré potřebné ingredience. 

Tyčinky z naklíčených cereálií

Bez přidaných cukrů. Syté. Zdravé. Vynikající. Co víc se k těmto tyčinkám dá říci? Možná jen to, že jsou výborné, jako svačina, či zákusek. Jsou oproštěné od cukru a sladidel a přesto vám upokojí chuť na sladké.