Kód: 77 | Značka: HappyEat

Chia ke klíčení

280 Kč
Skladem (> 5 ks)

Obsahuje esenciální mastné kyseliny, antioxidanty, vhodné při dietním režimu.

Z balíčku vypěstujete 20 - 25 klíčidel plných čerstvých klíčků.

Kategorie: Jednodruhová semínka
Hmotnost: 0.15 kg
h:

Semínka Chia ke klíčení (Salvia hispanica) jsou přírodním nositelem obrovského množství zdravé energie, bílkovin a tuků. Obsahují antioxidanty, které mají pro rostlinu ten význam, že ochraňují její citlivé tuky před zažluknutím a zničením. Obsahují také prospěšné esenciální mastné kyseliny.

Celkový obsah tuků v semínkách chia činí 32%, z nichž 5% jsou Omega-3 mastné kyseliny.

Celkový obsah bílkovin v semínkách chia činí 14% a díky obsahu proteinu jsou chia semínka vhodnou součástí stravy při redukci či udržování váhy.

Chia semínka jsou bohatá také na vlákninu, která dosahuje 39%.

Svými parametry a nutričními hodnotami jsou vhodné při dietním režimu.

Semena k domácímu klíčení. Produkt ekologického zemědělství. Balíček 150 g.

Z balíčku vypěstujete 20 - 25 klíčidel plných čerstvých klíčků. Všechna semena jsou živá a jednoduše Vám vyklíčí. Stačí, přečtete-li si návod na klíčení v sekci Jak klíčit.

TIPY:

  • Chia semínka se nejlépe klíčí na klíčící misce. Zajišťuje optimální vlhkost a mikroklima pro semínka při klíčení.
  • Chcete si připravovat své vlastní zdravé müsli? Vyzkoušejte oblíbené klíčkové vločky (špaldové vločky, žitné vločky, ovesné vločky).
  • Krabička na klíčky Vám pomůže s uchováním jejich čerstvosti. Je oblíbená pro mnohonásobné použití, dobrou uzavíratelnost i design.

KLÍČENÍ V PRÁCI? Ano, to je přece krásný nápad! :-)

Napadlo Vás už někdy pěstovat si klíčky v kanceláři? Že ne? A vidíte, nás ano a vidíme v tom dobrý nápad, jak spojit  příjemné s užitečným. Protože lahev s klíčky, která nám může stát v kanceláři na stole, nás může každým pohledem vrátit alespoň na chvilku k našim kořenům, dát nám pocit spřízněnosti s přírodou a dobrý pocit z toho, že za pár dnů si sami sklidíme své vlastní živé vitamíny a minerály. Klíčící lahev od nás bude potřebovat 2x denně dojít do kuchyňky, prolít čerstvou vodou a zase nám bude dělat němého, avšak živého společníka. Není to báječné?

Přidávejte si tedy do své snídaně, oběda či svačiny čerstvě sklizené klíčky plné minerálů a vitaminů. Některé Vám posílí imunitu, jiné působí pozitivně na trávení, všechny však přinášejí našemu organismu zdravotní benefity. Důležité je jejich pestré složení. V elegantní porcelánové misce na klíčení navíc klíčky skvěle vypadají. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: