Kód: 65 | Značka: HappyEat

Brokolice

186 Kč
Skladem (> 5 ks)

Podporuje schopnost organizmu bojovat s rakovinotvornými buňkami. Chuťový doplněk všech svačin, polévek a malých večeří.

Z balíčku vypěstujete 20 - 25 klíčidel plných čerstvých klíčků.

Kategorie: Jednodruhová semínka
Hmotnost: 0.15 kg

Klíčky Brokolice obsahují sulforafan a glucoraphanin, a to až 50x více než vyrostlá zelenina. Sulforafan je látka, u které bylo vědecky dokázáno, že dokáže podporovat schopnost organizmu bojovat s rakovinovými buňkami.

 

Brokolice nemá žádné tuky a dodává tělu velmi prospěšný protein (bílkovinu).

Z vitamínů obsahuje vitamin C, vitamin K1, B9, dále železo a draslík.

Zařazením klíčků brokolice do své stravy pomáháte svému tělu udržovat ve zdraví své srdce a oči.

Krom toho mají brokolicové klíčky rafinovanou chuť, která si vás získá jako doplněk všech svačin, polévek a malých večeří.

Semena k domácímu klíčení. Produkt ekologického zemědělství. Balíček 150 g.

Z balíčku vypěstujete 20 - 25 klíčidel plných čerstvých klíčků. Všechna semena jsou živá a jednoduše Vám vyklíčí. Stačí, přečtete-li si návod na klíčení v sekci Jak klíčit.

TIPY:

  • Brokolice nejlépe klíčí v klíčící lahvi s okapem. Zajišťuje optimální vlhkost a mikroklima pro semínka při klíčení.
  • Chcete si připravovat své vlastní zdravé müsli? Vyzkoušejte oblíbené klíčkové vločky (špaldové vločky, žitné vločky, ovesné vločky).
  • Krabička na klíčky Vám pomůže s uchováním jejich čerstvosti. Je oblíbená pro mnohonásobné použití, dobrou uzavíratelnost i design.

KLÍČENÍ V PRÁCI? Ano, to je přece krásný nápad! :-)

Napadlo Vás už někdy pěstovat si klíčky v kanceláři? Že ne? A vidíte, nás ano a vidíme v tom dobrý nápad, jak spojit  příjemné s užitečným. Protože lahev s klíčky, která nám může stát v kanceláři na stole, nás může každým pohledem vrátit alespoň na chvilku k našim kořenům, dát nám pocit spřízněnosti s přírodou a dobrý pocit z toho, že za pár dnů si sami sklidíme své vlastní živé vitamíny a minerály. Klíčící lahev od nás bude potřebovat 2x denně dojít do kuchyňky, prolít čerstvou vodou a zase nám bude dělat němého, avšak živého společníka. Není to báječné?

Přidávejte si tedy do své snídaně, oběda či svačiny čerstvě sklizené klíčky plné minerálů a vitaminů. Některé Vám posílí imunitu, jiné působí pozitivně na trávení, všechny však přinášejí našemu organismu zdravotní benefity. Důležité je jejich pestré složení. V elegantní porcelánové misce na klíčení navíc klíčky skvěle vypadají. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: