Nabídka semínek v zimních měsících

Možná se zrovna zabýváte myšlenkou, že přicházející chladna a zimní období vůbec nepřeje čerstvé zelenině a vitamínům. Naštěstí jste narazili na naše stránky. Máme semínka na klíčení a máme jich spoustu. Všechny tyto druhy semínek můžete využít pro své zdraví.

U nás najdete jednak vše pro domácí klíčení, najdete tu i recepty a inspiraci k novým chutím.

Přinášíme také informace o tom, proč jsou naklíčená semínka tak pro zdraví přínosná.

A ona opravdu jsou.

Klíčením se totiž semínka probouzejí k životu, aktivují veškerou svou sílu, kterou mají od přírody dánu do vínku, aby z nich mohla vyrůst dospělá rostlina. Klíčky obsahují také spoustu nezbytných enzymů a celý tento koktejl, v celé šíři a pestrosti, nám zaručuje, že náš organismus dostává to, co potřebuje. Dostává a může si vybírat a vytvářet své vlastní potřebné koktejly, interakce a vazby a tím člověk získává zdravé tělo.

Předpokladem tedy je pestrost, a to je právě to, co my pro vás máme.

 

Co u nás můžete hledat?

Máme semínka na klíčení například – klasické vojtěšky (alfalfy), ředkvičky a brokolice, také zelí, pískavici, řeřichu, brokolici calabrese, chia, pšenici špaldu i kamut, jetel, čočku, různé druhy ředkví a ředkviček.

Nicméně máme moc rádi směsi, sami si vytváříme chutné kombinace salátových klíčků a následně, když jsou chuťově vyladěné, mícháme z nich směsi. Můžete si tedy rovnou zakoupit Lahodný a svěží mikrosalátek, Výživný s ředkvičkou, Harmonizační směs pro ženy a mnohé jiné.

Jsou naše semínka bezpečná?

Máme semínka na klíčení, která pocházejí z kontrolovaného zemědělství, všechna mají certifikáty bio a nezávadnosti. Pravidelně procházíme kontrolami v certifikovaných laboratořích. Tedy ne my – ale naše semínka!!! ????

Nabízíme vám zkrátka to, co sami rádi jíme a pěstujeme.

Pusťte se do domácího klíčení, nadcházející zima je k tomu nejlepším pomocníkem.