Klíčky i na pracovním stole!

Napadlo vás už někdy, pěstovat si klíčky v kanceláři?  Že ne? A vidíte, nás ano a vidíme v tom dobrý nápad, jak spojit  příjemné s užitečným. Vždyť většina z nás v práci tráví  8 – 10 hodin denně. Na stole nám v lepším případě stojí alespoň kaktus. Obklopeni jsme často sklem, železem či betonem. A životospráva v pracovním dni? Káva střídá kávu, stres, rychlý oběd. Tak ubíhá náš pracovní den, než konečně dorazíme domů, abychom si trochu odpočinuli. Najednou je konec dne a začínáme nanovo.

Přitom lahev s klíčky, která nám může stát v kanceláři na stole, nás může každým pohledem vrátit alespoň na chvilku k našim kořenům, dát nám pocit spřízněnosti s přírodou a dobrý pocit z toho, že za pár dnů si sami sklidíme své vlastní živé vitamíny a minerály. Klíčící lahev od nás bude potřebovat 2x denně dojít do kuchyňky, prolít čerstvou vodou a zase nám bude dělat němého, avšak živého společníka. Není to báječné?:-)

Přidejte si tedy do své snídaně, oběda či svačiny čerstvě sklizené klíčky plné minerálů a vitaminů. Některé Vám posílí imunitu, jiné působí pozitivně na trávení. Důležité je jejich pestré složení. V elegantní porcelánové misce na klíčení navíc klíčky skvěle vypadají.

Zajímá Vás jak začít?

Pořádáme pro firmy a jejich zaměstnance přednášky pod vedením výživové poradkyně MUDr. Hany Mojžíšové.

Nebo se podívejte do naší sekce Jak klíčit.

Chcete ochutnat ve firmě klíčky a zajímavé recepty?

Připravíme Vám pestrou ochutnávku na míru.